Header

REHAU

Okná REHAU Brillant - Design sú vyrobené pre ľudí ktorí obľubujú výnimočnosť. Elegantný vzhľad a skvelý povrch zhmotňujú vaše sny o krajšom bývaní. Tepelná izolácia dosiahnutá 5-komorovou technikou zabezpečuje vašu pohodu.
Príjemný vzhľad: Vkusne zaoblené hrany, krivky a šikminy v pohľadovej časti dávajú oknám moderný a náročný vzľad. Náš obsiahly program vyhovie bezhranične všetkým Vašim požiadavkám na formy a farby.
Tesnenie: Dve tesnenia zachytávajú prievan, prach a vodu a zároveň vytvárajú príjemnú obytnú pohodu.
Vetranie: Na zabezpečenie optimálnej obytnej klímy v miestnostiach má firma REHAU optimálny program vetrania.
Komfort obsluhy: Okná REHAU Brillant - Design sa hravo a ľahko otvárajú a zatvárajú.
Odolnosť voči vlámaniu: Okenné profily sú optimálne vybavené pre použitie špeciálnych blokovacích častí a doplnkových opatrení, ktoré znižujú riziko vlámania.
Ochrana proti hluku: Vychutnajte pokoj s oknami REHAU Brillant - Design. Montážou vhodných izolačných skiel možno dosiahnuť optimálnu protihlukovú ochranu, napr. zvukovoizolačná trieda 4 /VDI 2719/.
Ľahká údržba: ľahké čistenie vďaka hladkému povrchu a šikmej drážke v okenných rámoch. Dodatočne antistaticky upravený.
Dlhodobé zachovanie kvality: Materiál RAU - PVC pre REHAU Brillant - Design sa najlepšie osvedčil vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam pri konštrukcii okien.

Winkhaus

Inteligentné a inovatívne riešenie v oblasti kovania pre okná sú obchodnou značkou Winkhaus Technik.
Firma je európskou jedničkou v riadiacich a hlídacích systémoch na oknách a fasádach. Náš výrobný program sa delí na otváracie-sklápacie okenné kovania, otváracie okenné kovania a okenné kovania posuvné.

Winkhaus každému z Vás ponúka individuálne riešenie, ktoré Vám pomôže realizovať krok za krokom. Snažíme sa s Vami podeliť o naše skúsenosti, získané behom viac než 150-ročnej histórie firmy a poskytúť Vám zázemie medzinárodného holdingu.